Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lenti képen lévő nevek...

A lenti képen lévő nevek felirata mivel rá vasalva/nyomtatva ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 6. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mármint mivel van? Photoshoppal - a vak is látja.
2021. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Létezik matrica papír, amire tetszés szerinti mintát / betűt lehet nyomtatni. Szerintem ez is valami hasonló lehet.
2021. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez csak rá van fotosoppolva.

Hogy esetleges rendelés esetén hogyan lesz elkészítve, azt nem tudjuk.

2021. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti helyén a nyomtatás szót használja a leírásban.
2021. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen géppel teszik rá ? Köszönöm szépen azoknak akik értelmes választ írtak! :)
2021. szept. 7. 10:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja, nekik mi van? Sokféle textilnyomtató létezik.


[link]

2021. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
51%
Mivel te egy konkrét képről kérdeztél, arra az egyetlen értelmes válasz a Photoshop. Vagy bármilyen képszerkesztő program. Ez jól megállapítható a képről, nem tudom, miért van az első lényegretörő válasz lepontozva. Ha azt akarod tudni, hogy milyen módokon lehet feliratozni egy ilyen tárgyat, akkor ezt kell kérdezni. Csak egy (nyelvtanilag is) pontos kérdés eredményez hasznos választ, különben a hozzászólók csak találgathatnak, mit is akartál írni.
2021. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4. 6. vagyok

Hogy én is csatlakozzam az előttem íróhoz: Onnan lehet látni, hogy a kép csak illusztráció, hogy a betűk nem követik a selyem alakját.

2021. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Arra voltam / vagyok kíváncsi valóban hogy milyen módon lehet feliratozni ezt az anyagot? Köszönöm ! :)
2021. szept. 16. 13:24
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


Tehát a feliratot milyen módszerrel teszik/vasalják/nyomtatják akármi ... rá ? :)

2021. nov. 8. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!