Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fehér cipőn sárga foltok...

Fehér cipőn sárga foltok tisztítás után?

Figyelt kérdés

Air max 90 cipőről lenne szó.

Miután megtisztítom (crep cureval szoktam de másik mosószernél is már volt) a fehér szivacsos részen sárga foltok jelennek meg és egyre több van. Ez kezd baromira idegesíteni, mit lehet tenni ez ellen?

Eléggé szeretem tisztán tartani a cipőim szóval számomra ez egy nagyon zavaró dolog mivel egyre több ilyen sárgás zöldes folt jelenik meg rajta.



2021. szept. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az air max 90 nekem is ugy volt korabban, de nem azokat a foltokat fogják nézni az utcán. Hanem, hogy milyen jó cipőd van😉 Legjobb az air max 90 amugy😁 Ha meg nagyon zavar...hát vegyél egy másikat is😊
2021. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adom adom, igazad van szerintem is az egyik legjobb és legidőtállóbb modell 😄
2021. szept. 7. 07:05
 3/4 anonim válasza:
Hello, tisztítás után ez akkor szokott lenni, ha nem megfelelően/gyorsan szárad meg. Tömd ki papírral és folyamatosan cserélgesd ha átázik száradásnál, ha meg úgy sem tűnnek el akkor mosógép nyilván a legkímélőbb mosás és előtte pl. ha fehér a cipőd fehér ruhákat pakolj be, pár törölközőbe/zsákba tedd a cipőt és középre tedd be.
2021. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet a száradás volt a baj mert 2,5 napig száradt szóval lehet a víz elposhadt vagy eloxidálódott rajta és az sárgult meg.
2021. szept. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!