Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt az első cigizés?

Milyen volt az első cigizés?

Figyelt kérdés
hany evesen szivtatok eloszor cigit?
2021. szept. 11. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 14 lehettem, amikor egy idősebb barátom megkínált. Szédültem tőle és nagyon büdös volt a szám. Életemben kb. 10-et szívtam el. Az utolsót kb. 1967-ben.
2021. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B2man ***** válasza:
100%
Kb. 16 voltam. Kellemesen széditö érzés volt...
2021. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először 14 évesen, de nem tüdőztem le, csak az orromon keresztül fújtam ki a füstöt. Többen cigiztünk együtt, mert az olyan "felnőttes". Jó volt? Annyira nem, de ahogy megszoktam, a többiek hatására kezdtem függeni tőle. Általában közösen vettünk cigit akkor, és egy dobozból többen szívtunk egy-egy szálat. Dugdostuk a cigit, nehogy a szüleink rájöjjenek.

Aztán kb. 15 évesen leszoktam, majd 16 évesen rövid ideig megint cigiztem, mivel egy fiú megtiltotta, én pedig azt mondtam: ezt nem teheti meg. Másodszorra nehezebb volt leszokni, de sikerült. Ehhez bizonyára hozzájárult az is, hogy az orromon belül volt egy cseresznye nagyságú polip. Azóta mivel fül-orr-gégész nézte meg pár éve, s a doki azt mondta eltűnt ez a daganat. Persze azóta évtizedek teltek el, és sosem kellett újra a cigi.

2021. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!