Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az intj 8w9 milyen személyiség?

Az intj 8w9 milyen személyiség?

Figyelt kérdés
Csak angol cikkeket találtam róla, és azokat nemigen értettem (rengeteg szakszavakat használtak plusz én sosem voltam jó angolból). Így eltudná valaki magyarázni hogy milyen személyiség az intj 8w9?

2021. szept. 11. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mi az a 8w9, én sem tudom, de az intj ezt takarja:

I-introvert (introvertált, azaz olyan, aki jobban szeret egyedül lenni a saját világában. Nem az a kimozduló fajta, kevés barátja van, viszont azokkal szoros kapcsolatban van)

N-intuitive (intuitív, azaz egy olyan ember, aki szeret álmodozni, sokat foglalkozni a jövővel, mindent előre megtervezni)

T-thinking (gondolkodás, azaz például egy döntésnél a logika szerint döntesz, és nem a szíved után mész)

J-judging (ítélkezés, azaz mielőtt megtapasztalsz valamit, már van egyfajta gondolat, vélemény a fejedben, szóval tulajdonképpen ilyen előítéletes fajta. Nem úgy állsz a dolgokhoz, hogy "na majd ha elkezdtem, akkor kiderül", hanem megvizsgálod előtte alaposan)

2021. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A 8w9 az enneagram, azt nem értem igazán, de remélem ezzel tudtam valamennyire segíteni.
2021. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!