Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Google-s kocsi ami a street...

A Google-s kocsi ami a street viewet csinálja, azt vajon magyarok vezetik?

Figyelt kérdés
Mármint itt magyarországon közlekedő kocsik. Magyar rendszámmal mehet? Valaki látta már itthon?

2021. szept. 15. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A magyar rendszámos részt nem értem. Van egy meglévő flottája a Google-nek, ahol fel van matricázva az autó, meg rászerelve, bekábelezve a kamera egység. Ezek az autók a forgalomban vannak, tehát már adott rendszámmal rendelkeznek. Semmi nem indokolja, hogy egy meglévő kész kamerás autóflotta mellé miért kellene pont magyar rendszámú autókat bevonni a projektbe, nem releváns a témában az autó származása.


Itt van néhány kép, a háttérből látszódik hogy nálunk készült, az előtérben pedig a külföldi rendszám:

[link]

[link]

2021. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar rendszámmal mehet?"

Az egy sima kocsi amire rá van biggyesztve az állvány a kamerákkal, gps-el, érzékelőkkel.

"Valaki látta már itthon?"

Igen

Meg háti trekkeres emberrel is találkoztam.


Valahol láttam egy interjút egy sofőrrel, talán az indexen sok évvel ezelőtt... magyarul beszélt a sofőr gyerek.

2021. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!