Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harley Benton ST-20 SB gitárró...

Harley Benton ST-20 SB gitárról vélemény?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, de azért nem szeretném kidobni a pénzem az ablakon. Van valakinek tapasztalata a kérdéses hangszerrel? Hogy látja, megéri-e az árát?

2021. szept. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az árát megéri a versenytársak gyártotta produktumok, hosonló szintű-belépő szint alatti eszközök-tükrében. A kérdés, hogy mire használnád? Ha csak arra kell, hogy megtapasztald, hogyan is néz ki egy ilyen játék, akkor oké. Tényleg nem pénz 30k+hazai ÁFA+szállítási költség. Nem részletezem, nézz utána, ha érdekel.
2021. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennél egy lépéssel jobbal kezdjél ha érdekel mert a hangszedői nem valami, olyan olcsó hangja van.

Ez például már egy nagyon jó gitár a nevében: Harley Benton ST-62DLX OW

2021. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyet akarok venni én is, itt összehasonlítsák és szerintem a harley benton jobb [link]
2021. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!