Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SCHEPPACH Rönkhasító 8 t, 230...

Voltemor kérdése:

SCHEPPACH Rönkhasító 8 t, 230 V, HL 815 Villany motor melegszik 2.5 4 eres hosszabbít használok villany motoron kívül semi sem melegszik 4 rönk elhasitása után foro a motor kezem alig állja mi lehet az oka ? gépet most vetem újonnan

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 19:44
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Hűtése megy? Ha most vetted jónak kell lenni. Esetleg felhívhatod az üzletet ahol vetted. De ezek álltalában melegszenek rendesen. Nekem is van hat tonnás az is kegyetlen meleg tud lenni. Leégni nem tud mert ha túl melegszik lekapcsol. Akkor pihenteted kicsit. A motorhoz az enyémnél se lehet hozzá érni mert mindíg forró. Majd észreveszed ha csomósabb fát vág ne adj Isten még bele is szorul és erőlködik akkor pláne túl melegszik és magától lekapcsol. De ilyenkor fél perc és megy újra. Használd nyugodtan
2021. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
A hosszabbító a lehető legvastagabb legyen. Ha bazi vsatag fát raksz rá mondjuk 40 centiset és még csomós is ne a közepének állj neki. Nyesegesd körbe előszö. Könnyebben elbánik vele. Már nem fával fűtök csak néha. Régen magamnak dolgoztam fel. Egy Isten áldása egy ilyen hasító. De ha két ember csinálj azért nagyság rendekkel haladósabb mint egyedül
2021. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma nap nagy teszt volt 4 köbmétert vizes és száraz ficfát hasogatót nem lett melegeb a motor tartotta azta hőmérsékletet de inkább az alja volt melegeb de még a kezemet nem égette meg teteje langyos volt az alja meg foro de nem volt szaga a motornak de brutálisan hasgata a fát

2021. szept. 18. 18:25
 4/4 mindentudó99 ***** válasza:
Na látod. Ezek ilyenek. Azóta hogy meg van még a gyümölcsfa tuskót is kivetetem egy fullajtárral. Azt is viszi nem hagyom kárba veszni.
2021. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!