Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mièrt zaklatnak a főnökök a...

Mièrt zaklatnak a főnökök a munkahelyeimen?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány munkám volt mindenhol zaklatott a főnök. Kereste hol köthet belèm a hibáim miatt nyilvánosan megaláztak. Amikor beszèlni akartam róla lekezelt mintha ő lenne az atya úr isten èn meg egy alatvaló.

Tènyleg nem lehet normális helyet találni ahol nem zaklatják az embert?


2021. szept. 18. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa azért fullad a vízbe, mert nem tud úszni, nem a víz a hibás!

Ha hibáid miatt "zaklattak" a főnökeid, akkor rosszul végezted munkád, a jó munka megkövetelése nem munkahelyi zaklatás.

2021. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj le nekünk valósághűen pár esetet, hogy mit cselekedtél, amiért zaklattak. Egy főnök sem teszi szóvá, ha úgy dolgozol, ahogyan elvárják. Van, hogy valaki véletlenül elront valamit és szóvá teszik neki, de ez nem lehet gyakori és nem szabad zokon venni, zaklatásnak venni.
2021. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azèrt zaklatott mert negyed órával előbb befejeztem a munkámat pènteken. Meg volt olyan hogy rákoppintottam a telefonomra hogy mutassa az időt ès egyből lehurrogott hogy nincs telefonozás. Nekem legalábbis. Aztán meg volt olyan is hogy 2x mentem ki munkaidőbe wcre ès megkèrdezte hogy van nekem valamilyen betegsègem? Azèrt járok annyit wcre? Aztán odahívott az asztalához ès közölte velem hogy egy pótolható ember vagyok ès örüljek hogy itt lehetek. Mit csináljon velem hogy jobban menjen a munka szóljon az igazgatónak? Szedjem össze magam mert ez nem óvoda. Hogy èrtetlenkedünk. Azt akkor is egy olyan embere helyett dolgoztam aki elment táppènzre. Hozzáteszem egyetlen egy darabot rontottam el. Ès olyan rettentő modortalan hogy az felháborító. Ès minősíthetetlen stílusban beszèl ès trágár. A multkor felmondott egy hölgy aki a keze alá került mert állítólag kevès volt a darabszáma ès olyan csúnyán lehordta hogy felmondott. De azèrt azt mèg odavetette neki hogy èhen fogsz halni.

Nem akarok ènis idáig elmenni ezzel az üggyel. Nagyon sokan tudnak róla hogy ki folyik itt de nem tesznek ellene semmit sőt bátorítják a műszakvezetőket hogy zaklassák a beosztottjaikat..

Felmentem az irodára ès mindent elmondtam ami nem tetszik. De annyit tettek hogy áthelyeztek máshová.

Ez rosszabb mint a gimnázium ahol a kis suhancok egymást gyesztrálják. Az ember azt gondolná hogy felnőtt emberektől többet várhat de ugyan nem.

2021. szept. 25. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Az "örüljön, hogy itt dolgozom!" ideje lejárt.

Ha nem az elvárások szerint végzed munkád, keresnek helyetted olyat, aki megteszi.

Ha te lennél a főnök, megengednéd, hogy a dolgozód önhatalmúan akkor fejezze be e munkát, amikor ő akarja?

"Azèrt zaklatott mert negyed órával előbb befejeztem a munkámat pènteken."

Ne már! Ez is zaklatás? Azért azt elvárod ugye, hogy azt az időt is fizessék?

2021. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!