Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Talent Studiorol mit tudni?

A Talent Studiorol mit tudni?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam szinkronszínész castingon a budapesti Talent Studionál, mert interneten megtaláltak és a casting után felvettek, azonban van egy-két beszédi hibám, így egy 18 részes tanfolyamot kell elvégeznem, ez az alapképzés. Utána van a mesterképzés is. Nem kellett előre pénzt letennem, otthon átgondoltuk a dolgot, a jövő héten kerülne a fizetésre sor. Valaki aki esetleg járt itt, vagy itt dolgozik szinkronszínészként, vagy ismeri őket, tudna segíteni? Nem pénz lehúzás? Megérné?

2021. szept. 18. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért előbb olvasd el ezt: [link]
2021. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj ismerősöm "tanult" itt. Nekem nagyon furcsának tűnik az egész. Eltelt kb fél év mióta beszéltünk, nemrég találkoztunk újra. Erről is kérdeztem. Azt mondta hogy szerepelt statisztaként valami magyar sorozatban egyszer, de nem kapott (még) szinkronmunkát. Szegény nagyon naiv, szerintem egy kamu az egész cég és kb pontosan arról szól amit itt fentebb linkeltek. A lány meg tuti nem fog semmilyen normális munkát találni
2021. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!