Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gázpisztolyt vegyek...

Milyen gázpisztolyt vegyek vegyek?

Figyelt kérdés

Mivel midnjárt itt az születés napom,gondoltam veszek gázpisztolyt önvédelemre plusz tűzijátékozni év végrére,meg ügye lőni.

Elvárások:

-Mondjuk mivel még koliból hátra van (mostanival 3 év,azután 2 év),nem nagyon érne rá lő terepen gyakorolni,meg nem fogom halálra "kínozni" legalább 3 évet húzzon ki.

-Ár mondjuk 145 az max,de nem baj ha kicsig több (1-10 ezer)

-Legalább fémből,vagy aluminimból legyen de ne legyen spiáter stb vacak anyagból.

-Hát,ilyen török/kínai gyártmányokat nem nagyon csípem,de szóba jöhet ha normális,de inkább ilyen cseh-szlovák-német stb vagy amerikai gyártmányú legyen.

-És legalább akkora hogy nem nagyon veygék észre kéltes emberkék.

-Tárban legyen mininum6 golyóhely.

-Ne nagyon akadjon el v,vagyis ne legyen nagyon hibáji ami pl:eset közepében elromlik



#Pisztoly,golyó,fegyver,önvédelem.
2021. szept. 18. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:

A helyesírást gyakorold inkább. Mégis mi a fenét akarsz csinálni lőtéren egy gázpisztollyal?

Gondod köhögni fog a céltábla?

És egyáltalán minek ez neked?

2021. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1

Jó,kicsit fáradt voltam na,azért nem kell beszólni.

Ahogy kérdésből olvasthatad " önvédelemre plusz tűzijátékozni év végrére,meg ügye lőni".

Nyilván nem parika spray papronnal fogok lőni,hanem sima riasztó (zöld)golyóval.

Remélem normális embertől normális válasz kapok,vagy inkább nem is válaszoljon!!!

2021. szept. 19. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Öntöltő, vagy revolver?
2021. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3

Mind2 jó

2021. szept. 19. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké én személy szerint,

Revolverből javaslóm az alfa márkát, egy alfával nem jársz rosszul, megbízható, és minőségi cucc.

2021. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Több dologból áll ez a téma . Tüzijátékra vacak gagyi kell vagy egy olyan amit nem sajnálsz pl új BLOW MINI vagy használt nagy Beretta másolat 20 ezerért . Kinai nincs aluminium sincs , olasz van de az ócska . A német drágább de nem azert mert full acél hanem drágán gyárt és nagy haszonnal ad . Azok is meghibásodnak idővel . Vegyél egy revolvert pl Zoraki R1 normál 30 pár ezer mellé félautomatát Ekol Gedizt vagy Alpot , Zoraki 914et . Az a lényeg a kinézett stukker fegyvervideó tesztelését nézd meg .
2021. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Akkor tüzijáték ki lőve.

Nem is kell "full acél" de legalább 2 évet bírjon ki mert mivel ha 50 ezerért veszek,akkor na...

És köszi 3-5-6-os az jó választ. :)

2021. szept. 20. 12:09
 8/10 anonim válasza:
49%

Zoraki 914 jó minőség, mostanában már fordult az ár érték arány, az umarex cuccok drágák és ezt mostanában a gyengített anyaghasználat is tükrözi. Már az Ekol/Voltran is gyárt jó pisztolyt amit lehet csőre töltve hordani, Ekol Aras, Ekol Firat Magnum az nagyon masszív szilveszterezésre, nyitott szánjának köszönhetően nagyon megbízható. Ha viselnéd is "önvédelemre" akkor van egy hibrid modell a piacon. Ekol Viper Revolver, ami üzemel 9mm P.A.K. töltennyel, revolvereknél mostanában a töltény silány minősége elakasztja a dobforgását, ezt pedig még nehezebb elhárítani éles helyzetben mint öntöltőnél hátra húzni a szánt.

Tehát az ekol viper az aranyközépútjelenleg. Ha jobb minősegű öntöltő kell akkor Kuzey 1911SX,1911. Jó vastag szánfal erős anyaghasználat.


Utólag kitérnék arra is hogy a gázpisztolyt nem véletlenül röhögik ki sokan, eddig én is elfogult voltam iránta hogy a legjobb önvédelmi eszköz, lehetne ha megtudna védeni. Kíváncsiságból kipróbáltam a Wadie Supra Pv 120MG töltényt saját magamon és azt kell mondjam elég gyenge, nem volt lejárva meg ilyesmi, egyszerűen lehet én vagyok immunis rá de rajtam nem hatott. Ettől függetlenül még lehet jó de én csalódtam benne, ez az egész gázpisztoly dolog már túl van hypolva.

2021. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képen lőtted magad ? Akkor használ , ha belőttél a kamrába aztán szaglasztad az nem ugyanaz .
2021. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen arcon lőttem magam kiváncsiságból.
2021. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!