Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Istvánteleki vonattemetőről...

Istvánteleki vonattemetőről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hogy jutottatok be, nem kaptak-e el, kérdezett-e valaki valamit amikor meglátott, ilyenek érdekelnek.

2021. szept. 19. 19:31
 1/8 anonim válasza:
100%
Nehéz bejutni mi már kétszer próbáltunk, ha gondolod megpróbálhatod velünk
2021. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nehéz?
2022. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Őrzik emelett mellette munka folyik, tele van emberrel
2022. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt szomorúan hallom, azért majd körbeszimatolok arrafele valamikor én is
2022. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali azóta sikerült valakinek?


Múltkor valaki facebookon térképet is rajzolt a bejutáshoz. Igazából mindig azt írják hogy őrzött, kamerázott stb, utána megjelenik pár ember aki közli hogy ő simán csak bemászott, könnyű bejutni, nyitva volt az ajtó, meg ilyenek.


Én mostanában tervezek körülnézni ott.

2022. máj. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A térkép elérhető valahol?
2022. máj. 8. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találom sajnos, de az Elem utca felőli főbejáratot akarta ábrázolta. Elvileg van ott egy porta aminél az ajtó mindig nyitva van, csak magabiztosan be kell sétálni. A másik opció amit többen csinálnak hogy bemásznak ugye.


Elhagyatott régi épületek magyarországon facebook csoportba pont most írja egy srác hogy tegnap páran belógtak.

2022. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok, én vagyok az első válaszoló, azóta bejutottunk. Hátulról tudtunk bemenni. Ha valaki szeretne elmenni én szívesen elmagyarázom neki jobban hogy hogyan vagy akár el is megyek vele, szívesen fotóznék még ott :)
2022. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!