Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az Itzy új száma?

Hogy tetszik az Itzy új száma?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 24. 06:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Pontosabban úgy úgy kérdezem hogy az album hogy tetszik ^^"

[link]

2021. szept. 24. 08:14
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy

?

2021. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy az egész albumot még nem tudtam meghallgatni, mert szinte egész nap net nélkül maradtam. De a cb-t láttam, és én abból kicsit hiányoltam az olyan ütős refrént, amit megszokhattunk az Itzy-től. Viszont a koncept tetszik, az MV jól megvan csinálva, élvezhető. Ha meghallgattam az egész albumot, akkor lehet visszatérek még egy komment erejéig :)

Egyébként kérdező, neked hogy tetszett?

2021. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint olyan semmilyen volt, nem tetszett.
2021. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
97%

Magát a számot és az MV-t imádtam, szerintem eddig ez a legjobb ilyen téren. Viszont a koreo annyira nem jött be, szerintem lehetett volna egy kicsit jobb.


A b side számok is nagyon tetszenek, de ilyen szempontból a Guess Who-t jobbnak tartom.

2021. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Meghallgattam az egész albumot. Őszintén nekem tetszett, bár nem lesz a kedvenc albumom, de már sokadszor hallgatom végig. A koncept kicsit más mint az eddigiek, nekem csajosabbnak tűnik, de ettől függetlenül tetszik.
2021. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik bár a Guess Who jobb volt. De nálam még mindig a Wannabe a top1 :)
2021. szept. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az albumban van 1-2 ami nem tetszik, de a Loco nagyon el lett találva szerintem.
2021. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!