Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt az édességet?

Hogy hívják ezt az édességet?

Figyelt kérdés
Piacokon/vásárokon szoktak lenni ilyen édességes pultok, ahol vannak pl. nyalókák meg gumicukrok stb. és általában van ott még ilyen mézes korong féleség. Kicsit keményebb de az ilyen süti/keksz inkább. Aki tudja, az kérem írja le a nevét. Köszönöm 🥺

2021. szept. 25. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mézes puszedli?

[link]

2021. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

neem de egyebkent nem sokban különbözik. Amire gondolok, az a puszedlinél kicsit kisebb és szerintem van egy kis diós íze is, meg keményebb. de csatolok képet, kb hogy néz ki: [link]


mielőtt azt gondolnátok, hogy hát amit csatoltam az válasz a kérdésemre, de tudom hogy ez nem teljesen az csak hasonló

2021. szept. 25. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ami a kis képen van, az az apró süti fajta, az úgynevezett: csók. (feltételezem, hogy a habcsók formája miatt)

Létezik belőle mogyorós, diós, kókuszos, mandula változat, talán több is, de mindegyiknek csók a neve. (Mogyoró csók, dió csók, kókusz csók, mandula csók)

2021. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy jól mondod 3-as, köszönöm szépen!🥰
2021. szept. 25. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott valamilyen kenyér. Most a püspökkenyér van az eszemben, de lehet, hogy az totál nem az.

De van valami süti, aminek az a neve, hogy valamilyen kenyér. De abból van többféle is, van fincsibb, kevésbé fincsibb. Nemtom, mi az, én se tudom pontosan a nevit neki.

2021. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*amúgy ide beírtam :google

ilyenek vannak ezek csak 3 példa az elejéről:


Lágy mézes kenyér


Mézes-diós kenyér


Mézes kenyér Recept

2021. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!