Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tűntek az élethű plüssáll...

Hová tűntek az élethű plüssállatok?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy már pár éve nem nagyon lehet élethű plüssállatokat kapni.

Szinte az összes ilyen aránytalan, nagy fejű, csillámos szemű, néha eltúlzott szempillákkal és látható szemfehérjével, esetleg kis szívecskékkel a pupillában.

Kb mint a Littlest Pet Shop.


Példának ott a Keel Toys, FurReal, Webkinz, ez 3 nagynevű plüssmárka, élethű plüsseikről (voltak) ismertek.


Pár éve:

Keel Toys: [link]

Webkinz: [link]

FurReal: [link]


Mostanság:

Keel Toys: [link]

Webkinz: [link]

FurReal: [link]


Régebben sokkal szebbek voltak.

A FurReal-t talán még megértem, mivel a Hasbro keze alatt van, ugyanúgy mint a My Little Pony, meg a Littlest Pet Shop, de a másik kettő márkával nem tudom mi történt, miért butult el a plüsseik kinézete.



2021. szept. 26. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Kawaii...
2021. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom betiltottak mert túl élethű volt és ijesztő egy kutyának vagy egy gyereknek
2021. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mesékben sem élethűek már a figurák, szerintem emiatt jobban tetszenek a mai gyerekeknek a kevésbé élethű plüssök. És hát leginkább nekik gyártják őket, nem felnőtteknek.

(Elkeserítő ez a tendencia, de hát ez van...)

2021. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen ahol elhagyják a gyerekek ottmarad vagy esetleg elviszi valaki mert azt hiszi hogy az övé
2022. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!