Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajandekutalvanyon lehet-e...

Ajandekutalvanyon lehet-e lejárati datum?

Figyelt kérdés

Libris ajandekutalvanyt kaptam 2018ban, es az all rajta, hogy egy évig lehet felhasználni, de nekem úgy rémlik, hogy egy ideje mar nem lehet, az ajandekutalvanyok időleges felhasználását korlatozni.

Nem talalom az ezzel kapcsolatos paragrafust, alaki be tudna nekem linkelni?Koszonom.



2021. szept. 30. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz nekem már bukta volt így 40rugó🥲
2021. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Amit tavaly kaptunk a cégtől karácsonyra (Edenred) az ez év dec. 31-ig jó.
2021. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan törvény vagy rendelet, amely az időbeli korlátozást tiltaná. Olyan van, hogy ha nem lett felhasználva lejárati időn belül, akkor nem kell adózni utána.
2021. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi válaszokat.En az Osztrák törvényből indultam ki, mert azt tudom, h itt egy ideje ez korlatozva van, es gondoltam, hogy ez valami EUs dolog lehet talán egy Magyarországra is érvényes lehet...
2021. szept. 30. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon tudtommal nincs ilyen, és ha lenne is azóta, visszamenőleges hatályú nem lehet.

Elvileg.

Mert ugye O1G-ből bármit kinéz már az ember.

2021. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!