Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fórumokon idióták irkálnak...

A fórumokon idióták irkálnak hülyeségeket?

Figyelt kérdés

Mi van ezekkel az emberekkel ezeknek elmentek otthonról vagy megkeseredett emberek?Álnéven olyanokat irkálnak különböző fórumon,hogy néha égnek áll a hajam is.

Ezt most pl egy koronavírusos cikk alatt találtam párat idézek


"A természetes szelekciónak mindig fontos szerep jutott az evolúcióban" ebben sajnos/szerencsére rohadtul igazad van,csak ugye modern világ ,gyógyszer,gyógyítás mindenkit megmentünk. S emiatt az ember megállt a mutálódásban,nem fejlődik tovább,mert nincs minek,ott a gyógyszer, s ez amúgy nem jó dolog. Csúnya kimondani, de a természetes szelekció jó dolog,mert úgy fejlődik tovább a faj,s sajnos vannak áldozatok is ilyenkor)."


"1968-ban írtak egy könyvet. Az a címe, hogy Biológiai pokolgép. Már akkor a tudós szerzők nagyon érdekes kérdéseket és válaszokat vetettek fel. Pl. már akkor jósoltak olyan világjárványt és olyan hatásokat, mint ez a mostani. De az evolúcióról is értekeztek és a szemüvegeseket hozták fel példának. Nézd csak meg, hogy mennyien vannak ma szemüvegben, ami a képernyők és a pinceélet-napfény hatása is. De nincsen szelekciós nyomás a szemüvegesek kipusztulására ezért is nő a számuk. Régen ha a rövidlátó nem látta a tigrist, a felé dobott dárdát és késett a pajzzsal, akkor vége lett a dalnak. Ma legfeljebb elcsapja a kocsi, de abban elvileg olyan ül, akinek van papírja, hogy lát és nem célja a gyilkolás, vagy k....jól fejlesztett szenzorok állítják meg időben. Viszont még előttünk áll az a kérdés, hogy valaki, valami mikortól ember? Már elkezdődött az emberi szervek genetikailag módosított állatokban növesztése! Már elkezdődött a mesterséges szervekkel való emberi szervpótlás, a "gondolatokkal" vezérelt végtagok fejlődése és a mesterséges intelligencia egyre összetettebbé válása. Pl. Azok a drónok, amik saját hatáskörben önállóan döntenek Líbiában, Szíriában emberi életről-halálról ha elbasznak valamit, akkor Hágában kikapcsolják őket büntiből? Vagy a gyártót, üzemeltetőt veszik elő? Ezeket a dolgokat is feszegették már akkoriban!!!!"

csak halkan jegyzem meg a fentihez,hogy én pl szemüveges vagyok akkor pusztulnom kéne? :)


"Szerintem meg hagyjuk, hogy Darwin végezze a dolgát. Csak az orvosokat és egészségügyiseket sajnálom, nekik ez pluszmunka. Mi is szívunk a lezárások miatt, de előtt-utóbb a természet elvégzi az antivaxxerek között a dolgát."


Nem is idézek többet mert rengeteg sületlenséget írogatnak mindenféle kitalált nevek alatt,névtelenül szeretnek ezek po...ni meg okoskodni,el tudom képzelni milyen emberek lehetnek a valóságban.



2021. okt. 2. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Részben igen.

Részben pedig álhíreket és konteókat könnyebb gyártani, mint valós, ütős híreket szerezni.

Ezekkel könnyebb pénzt keresni.

2021. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fórumokon idióták kérdeznek hülyeségeket?
2021. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
itt mindenki hülye és mindenkit lepontoz
2021. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!