Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak akkor "élek" ha...

Miért csak akkor "élek" ha valaki tetszik?

Figyelt kérdés
Tehát, ha valaki tetszik, ki csinosítom magam meg stb.. szép, csinos ruha, meg minden ilyen, de mikor senki nem tetszik, egyszeruen nincs kedvem csinos ruhába feloltozni, meg kb semmihez nincs kedvem, illetve ha valaki tetszik, valahogyan sokkal szebb lesz az arcom, (nem festem magam soha, max ha szilveszter van vagy ilyesmi, de akkor is csak szájfény, meg szempilla spirál) és mintha megváltozna az arcom, mikor valaki tetszik, minden második ember mondja, hogy milyen gyönyörű vagyok, amikor meg nem, akkor valamiért nem érzem magam szépnek, csak akkor ha csinos ruhát húzok fel, ez miert van?
2021. okt. 3. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindenki mondja milyen szép az arcom, de én otthoni ruhába pl már másképp lattom az arcom, ha meg csak úgy feloltozok csinos ruhába, már mindjárt "szebbnek" láttom az arcom, de akkorse annyira, mint amikor peldaul valaki tetszik..
2021. okt. 3. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési zavar? Alacsony önbecsülés? Önbizalomhiány? Valami ilyesmi. Gondolom ha tetszik valaki, vágysz rá, hogy neki is tetszél. Vágysz rá, hogy szépnek lásson. Talán ezért is látod magad szebbnek ilyenkor. Valószínűleg fel is villanyoz, hogy tetszik valaki. Szerelmes vagy a szerelembe. Ezek vetülnek ki az arcodra. Persze én csak egy átlag GYK felhasználó vagyok, nem pszichológus, szóval nem tudok pszichoanalízist végezni rajtad. :D
2021. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A válaszom lényegét magad megírtad a kérdésed 2.felében. Íme: "...én otthoni ruhába pl már másképp lattom az arcom, ha meg csak úgy feloltozok csinos ruhába, már mindjárt "szebbnek" láttom az arcom, de akkorse annyira, mint amikor peldaul valaki tetszik.

Ha pedig valaki tetszik Neked, akkor azért öltözöl fel csinosabban, hogy ő is felfigyeljen rád.

2021. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!