Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Szegeden kollégiumon...

Segítség! Szegeden kollégiumon és drága albérleten kívűl lakás alternatíva?

Figyelt kérdés

Jelenleg kollégista vagyok, de több szempontból sem tartom jó ötletnek itt lehúzni az évet. Egyrészt érettségizni fogok, másrészt koszos, büdös a hely, unszimpatikus szobatársak vannak.

Albérletre nem igazán lenne pénzem, ezért reménykedem abban, hogy egyébb megoldások is léteznek.


2010. szept. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

nem léteznek, hacsak nincs rokonod szegeden, de gondolom ez neked is eszedbe jutott.


Meg kéne tanulnod alkalmazkodni...

2010. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
albit ki lehet hozni viszonylag olcsón is..Persze több lakótárssal...
2010. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Egyébként rohadtul nem alkalmazkodás kérdése a helyzet, három éven keresztül soha nem volt ilyen jelelgű problémám.
2010. szept. 1. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

3 évig nem volt büdös, koszos a koli, és értelmes szobatársaid voltak, és most egyszerre minden megváltozott?


nem hsizem el, h egy egész koliba nem találsz olyat akivel összeköltözhetnél 1 szobába.


én 7. éve vagyok kolis, de ilyen bajom sose volt.

és 4 évig én is az egyik legrosszabb koliba laktam, de nem is az volt a lényeg. A koli azért jó mert rengeteg embert megismersz.

2010. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy hely higéniailag milyen, az mellékes szempont. A társaságról annyit ,hogy akikkel jóban voltam, mind elballagtak. Arról nem is beszélve, hogy érettségi előtt nem a legideálisabb a kolesz...
2010. szept. 2. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

jól van, nem érthetem teljesen a helyzeted, de más választ erre a kérdésre nem lehet adni, se koli, se albérlet.


Sajnos más megoldás nem nagyon van, csak mint yrtam a rokonokat,de gondolom ha ez megoldható lenne, már magadtól is eszedbe jutott volna.


biztos vannak azért olyan albérletek amik se sokkal drágábbak kolinál, főleg az egyetem közelébe szoktak olcsóbbak lenni, úgy próbálj keresni.

2010. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Gondoltam rá, hogy keresek egy olcsóbbat. De tudod a rezsi is pénz... :S
2010. szept. 2. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!