Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypal számláról történő...

Paypal számláról történő utalásnál az utalt helyre annak a kártyának az adatai is beérkeznek, amiről a paypal-ra tettem fel a pénzt?

Figyelt kérdés

Általánosságban is érdekel a kérdés, de leginkább, amiatt tettem fel, hogy ha egy fogadóoldalra szeretnék utalni és ezt paypal-ról teszem, akkor a fogadó oldalra nem kell a kártyámat beregisztrálni, hanem tudja, hogy az a paypalról jött (ami az én nevem alatt fut)?

Illetve hallottam a neteller-ről is, hogy sokan azt használják fogadásoknál, de nem tudom, hogy az miben tér el pl a paypal-tól...



2021. okt. 5. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha paypalon keresztül fizetsz valahol, akkor a kártya adataid nem lesznek továbbitva. Ez a lényege a paypalnak, hogy nem kell a kártya adataidat sehol megadni, nem kell attól tartanod, hogy bárki visszaélne vele, mert nem tud.
2021. okt. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!