Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is van így a reggeli...

Más is van így a reggeli keléssel?

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkelek iskola/munka időben olyan borzalmas, rosszabb érzés mintha kínoznának. Olyan tehetetlennek érzem magam, mintha akkor születtem volna meg vagy nem tudom, aztán eltelik 20-30perc (néha több kell) és visszaáll az a normál állapot. (ami nálam talán még borzalmasabb, de ez már egy másik téma)
2010. szept. 1. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van.. Elmegy az összes erőm, nincs kedvem semmihez, főleg nem a sulihoz. :S
2010. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. És ez nagyon rémes. Ráadásul ha akkor kelsz, amikor reggel még sötét van. És hideg van a szobában, és ki kell kelned a meleg ágyból.:S
2010. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt utálom, hogy olyankor nincs étvágyam. Egyáltalán. És közben ennem kéne, hogy ne legyek napközben éhes, de hányingerem van a kajától. És mivel nem reggelizek, egész nap rosszul vagyok.

Nagyon szar.

2010. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha esik az eső, és borús az ég. olyankor tényleg nagyon szörnyű :S
2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem csak akkor. Nálam mindig. És nekem is hányingerem van a kajától, de ez egyszerűen olyan sz@r. Régen mindig azt hittem, hogy az a normális ha valaki vidáman felpattan, de ilyen szerintem nem is létezik. :D
2010. szept. 1. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak én nem tudok reggel enni.xD

De télen a legrosszabb mert majd megfagyok.

2010. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De úgy utálom ezt a kontinentális éghajlatot. Van a 12-ből kb 3-4 olyan hónap ahol nem fagyunk halálra, a többi meg eső,eső,eső,hó,lucsok.
2010. szept. 1. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
lájklájk az utsó komment.
2010. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!