Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek lehetnek?

Milyenek lehetnek?

Figyelt kérdés

Üdv!, rengeteg ötletem van hogy majd mit is dolgozzak, viszont nem tudom hogy milyenek is ezek a szakmák, esetleg aki jól informált vagy pont ebben dolgozik egy pár információt adhatna ezekről:



- titkárnő


- recepciós


- marketing asszisztens


- személyi asszisztens


Kell külön végzettség?, vagy bármely más tapasztalat?, az iskola elvégzése után ha pl Titkárnő szeretnék lenni, hogyan tehetném ezt meg?, összetett kereskedelem végzetseéggel felvennének?


17/L


2021. okt. 7. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

4 titkárnőm volt életem során, két cégnél. Az elsőnél csak egy volt. Aztán céget változtattam, ott volt 3, ebből 1 elment anyaságira (nem én okoztam!), 1 családi okok miatt ment el, 1 kitartott mellettem a rendszerváltásig (1990), amikor a cég megszűnt.

Az első cégnél (ahonnan eljöttem) a titkárnő külföldi titkárnői képesítéssel rendelkezett. Ő a legapróbb részletekig tervezte a munkámat (így tanulta): mikor, hová kell mennem, mikor, kit kell fogadnom, mi vár rám a mai, vagy a holnapi napon, rendezte a postámat, közvetített a munkatársaim és a cégen kívüliek között, felnyitotta a beérkező postámat, fogadta a telefonokat. A tökéletes gépírás feltétel volt.

2021. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszomban felsoroltam, természetesen nem minden titkárnőtől ugyanez a követelmény. Ezt az illető cégnél kell megpályázni. Ha jól tudsz szervezni is, akkor én annak idején felvettelek volna.
2021. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. okt. 8. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert!
2021. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!