Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek hogy valami baj van az...

Félek hogy valami baj van az agyammal...lehet valaki 18 évesen Alzheimer kóros?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már elég rég elkezdődött és nem tudom mi van ...nagyon félek hogy az agyammal baj van....nyár közepe felé kezdődött, kisebb memoriazavarokkal, és mára oda fajult hogy....nem tudom mintha az események megtörténnének de csak a töredékére emlékeznék...mintha az agyam egy részét nem tudnám használni...és nagyon ijesztő....ezt nem tudom sajnos máshogy leírni....de 18 évesen még nem is lehetnék Alzheimeres...vagy de? Aaaah nagyon félek kérlek segítsen aki tud
2021. okt. 7. 20:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Biztos lehet folyadék hiány is de én egy halálos betegségtől nagyon félek basszus 18 vagyok
2021. okt. 9. 18:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Pedig lehet 18 évesen Alzheimer vagy ilyesmi, attól mert ritka.
2021. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van egy film is róla, Szerelem és más drogok azthiszem a címe, igaz ott nem 18 éves a lány, de úgy is nagyon fiatal ehhez a betegséghez.
2021. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezaz még folytassátok hogy jobban beszarjak komolyan mondom ennek szarabb embereket a világ nem látott...
2021. okt. 9. 19:39
 15/16 A kérdező kommentje:
Miért jobb ha beszaratsz mégjobban?
2021. okt. 9. 19:40
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj meg, de te kértél segítséget itt az orvosok helyett. És én halál komolyan, mondtam, hogy ha tényleg úgy van ahogy írod, nézesd meg magad orvossal, mert attól hogy ritka egy betegség fiatalon még létezhet. Max kiderül, hogy nem az a bajod, hanem vmi banálisabb.

Ha időben elkezdik a kezelést sokat segíthetnek rajtad.

Na de ne menj orvoshoz, csak sipítozzál, hogy mi bajod lehet, így segítsen rajtad az ember.

2021. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!