Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a debreceni pszichi...

Vélemények a debreceni pszichiátriáról?

Figyelt kérdés

Aki volt már ott mint beteg, vagy látogató.

Milyen volt?


2021. okt. 8. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A mentális egészség témakörbe tedd ki a kérdést, itt nem találnak rá.
2021. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, hogy klinika vagy Kenézy és hogy női osztály vagy férfi. Én a Kenézyben töltöttem el kb 6 hetet a női felnőtt osztályon. Minden percét utáltam. Voltak kedves ápolók de voltak olyanok is akik megrángattak vagy beszólogattak. Minden reggel jött vizitelni egy vagy több pszichiáter de az én kezelő orvosommal soha nem találkoztam. Ahogy befeküdtem az volt az első dolguk, hogy úgy begyógyszereznek hogy az arcom görcsbe állt és napok estek ki. Pszichológussal a 6 hét alatt 3szor találkoztam,ami nem túl jó arány. Van egy zárt részleg ami tényleg zárt, látogatót nem lehet fogadni és telefonálni is csak egy vezetékes telefonon lehet hívást fogadni. Ide kerül elsőnek mindenki és itt vannak azok is akik nem jönnek ki többet. Van egy nyílt részleg is ahová a zárt részlegről lehet átkerülni. Itt ha nincs kovid akkor lehet látogatót fogadni és itt nálad lehet a telefonod is.
2021. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!