Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A (ti) környéketeken az...

A (ti) környéketeken az Auchanban lehet még Mancs Őrjáratos bögrét kapni, ami dalmatás? (Marshallos)

Figyelt kérdés

Van még 4 matricám, és szeretném beváltani. Elmentem az itt lévő Auchanba, csak spánieles és német juhászos van. Régebben volt bulldogos és dalmatás is. Láttam, hogy nincs, elmentem egy másik városban, ott sincs, jól pofára estem. Az lenne a kérdésem, hogy a ti környéketeken van Marshallos (azaz dalmatás) Mancs Őrjáratos bögre? A másik, hogy hova valósiak vagytok, hova menjek érte?


Leginkább Pest megye érdekel, de, ha kívül esik azon, az sem baj, vannak rokonaim és barátaim máshol is.


Köszi, aki segít beszerezni!



2021. okt. 10. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
A "ti" szó azért van zárójelben, mert csak így írhattam ki a kérdést. Remélem nem túl személyes, nyilván a város elég, vagy a város+auchan. Nem azt kérdezem, hogy ti hol laktok. :D
2021. okt. 10. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Auchan oldala:

"A matricagyűjtés 2021. augusztus 12-től szeptember 29-ig tart. A matricák beváltásának határideje: 2021. október 13.*

*Nemzetközi szállítási problémák miatt a Mancs őrjárat reggeliző-kollekciójának termékeiben áruházainkban átmeneti készlethiány alakulhat ki.

A beváltást emiatt minimum 2021. október 31-ig meghosszabbítjuk, hogy minden Vásárlónk a kívánt termékre válthassa matricáit!"


Készlethiány van az üzletekben. Keresd fel a személyzetet, ügyfélszolgálatot, hátha tudják már, mikorra várható a szállítmány.

2021. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt láttam, köszi. Mindenhova ki van írva. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondtak egy dátumot, elmentem és jött a pofára esés. Nem volt. A személyzetet is kérdeztem. Mindenki mást mond, senki nem tud semmi biztosat. :(
2021. okt. 11. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Maga az Auchan sem tudja még a pontos dátumot, szóval akivel beszéltél az vagy átcseszett, vagy így rázott le.

Ez az oka egyébként:

[link]

Ahogy néztem Fb-n, ott úgy írták pár napja, hogy "várhatóan pár napon belül" megérkezik a szállítmány. Hívd fel 7vége felé megint az ügyfélszolgálatot, hátha addigra tudnak már valamit.

2021. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma nézted FB-n? Csak, hogy a pár napot mihez viszonyítsam. Csütörtökön próbálkozom megint, ha nem jön be, akkor pénteken hívom az ügyfélszolgálatot.


Köszi a segítséged! :)

2021. okt. 11. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ma, direkt neked néztem utána. 5 napja írták, hogy elvileg pár nap múlva várható. Újabb infó nincs sehol, úgyhogy még gondolom nem érkezett meg.
2021. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy utánanéztél. Hétvégén voltam, akkor nem jött még meg. Ha egyáltlán lesz még. Egy nő nekem azt mondta, hogy tányérok jönnek majd.
2021. okt. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!