Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lelki problémában segítene...

Lelki problémában segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem túl komoly a problémám, de nagyon rosszul érzem magam miatta. Ma észrevettem, hogy a harmonikámr ráragadt valami, ami nem akart lejönni. Én hülye acetonnal lemostam, de a festés fényezése is lejött azon a helyen. Nem kátható helyen van, de én nagyon rosszul érzem magam, mert a hangszer nagyon drága és nagyon vigyáztam rá, és most egy ilyen hülyeséggel meghibásítottam. Tudna valaki segíteni ennek a feldolgozásában?
2021. okt. 10. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
És nem szól?
2021. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, viszont nem ez a lényeg, hanem az, hogy mesérült a külseje. És ez nagyon bánt lelkileg.
2021. okt. 10. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Azzal ne törődj te sem vagy tökéletes,a mónikád is túléli.
2021. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

Tudom mit érzel. De azért te és az egészséged fontosabb mindennél.

A hangszer lényege, hogy szóljon, a dísz meg inkább álljon a vitrinben.

Lényegében egy értéktelen vacak halott tárgy, mint a többi. De azért ez már a másik véglete a dolgok felfogásának.

Emlék? Párt akarsz találni vele? A személyiséged része? Félsz, hogy fizetni kell megint? Vagy?

2021. okt. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!