Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagy a...

Milyen véleménnyel vagy a Magyar Máltai Szeretetszolgálatról és tevékenységéről?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, nekem ezt egy ismerősöm mondta,és nem szeretnék megsérteni senkit, de nagyon rácsodálkoztam.


Jó anyagi körülmények közt él az illető, és 2-3 havonta egy egy zsák ruhát (köztük van olyan is ami max egyszer volt rajtuk) elvisz a szeretszolgálathoz. Na pfff. Szeptember október körül is vitte e ruhákat, és mit mondtak neki??? Azt, hogy köszönik szépen, de van elég ruha... És semmi olyat nem mondtak hogy esetleg ide vagy oda elvihetik, vagy azért x idő múlva hozzák vissza...

2008. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En tagja vagyok a maltai szeretet szolgalatnak mint ifju.Annak ellenere,hogy szeretet szolgalat vannak dolgok,amik nem tisztessegek igy van,de sajnos manapsag hol nem fordulnak elo ezek.

De nagyon sokat is segitenek az embereken..es sok mindent rendeznek az ifjusagnak is..

Szoval en nem bantam meg soha,hogy tagja voltam(igaz nem magyarorszagon)

De azert egyet ertek az elso irval,nem lett volna semmi baj ha elfogadjak a ruhakat..

2008. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok: felajánlottam számítógépeket, ruhát és táskákat. Mondták: vigyem be.

Csakhogy nincs autóm. Fejüket vakarták: hát ugye ez kevés, hogy teherautót küldjenek... mondtam: személyautóba befér.


Kb. 6-szor beszéltünk, leveleztünk: azóta is jönnek. Itt van minden a padlón nálam (nincs máshol helyem) hónapok óta.


A számítógépekhez értenek, úgyhogy nem az a probléma, hogy nem tudnának mit kezdeni velük.

2008. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!