Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltál már Dr. Bércy Juditnál...

Voltál már Dr. Bércy Juditnál (endokrinologus, belgyogyász "Rózsadomb Medical Center") Mi a véleményed a tevékenységéről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam, szerintem aranyos, kedves, de szakmai szemmel nézve nem ajánlom....olyan mint egy háziorvos...mosolyog, de csak általánosságokról beszél....én a pajzsmirigy problémám miatt mentem, meg mert rossz volt a hasam, és hipp-hopp már a Candide-ánál tartottunk....

ha valami komolyabb bajod van akkor inkább más endokrinológust keress meg!

2011. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg megkérdezhetem, hogy pajzsmirigy problémád miben nyilvánult meg? Én ugyanis erős izzadással mentem hozzá. Először nekem is pajzsmirigre gyanakodott, meg elküldött vérvételre. (még nem mentem el)
2011. júl. 25. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon sokféle tünetem van/volt, de a PM az gyuladt(autoimmun thyreoiditis)...és ez miatt mentem hozzá...de ezzel kevésbé foglalkozott...
2011. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!