Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sorozatbarátra szabad csak...

Vinkó Márton kérdése:

A Sorozatbarátra szabad csak úgy feltölteni sorozatrészeket, vagy szerzői jog kell hozzá?

Figyelt kérdés

(igazából azt sem tudom, hogy van-e hozzáférésem csatornákhoz, hogy fölvegyem...)


Van olyan sorozat, amelynek hiányzik egy része, és fel kéne tölteni, csak nincs senki, aki felrakná. Gondolkodtam azon, hogy lehet hogy nekem kéne megtennem, de félek hogy engedély kell hozzá különben kitilthatnak miatta, ezért nem is mertem megpróbálni...



2021. okt. 13. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a többi fent van, akkor a hiányzó is belefér.
2021. okt. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

A sorozatbarát nem illegális eleve?

Aligha vették meg a jogokat az üzemeltetők.

2021. okt. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

A Sorozatbarát nem illegális, mert akkor már nem működne. SB-n nincsenek sorozatok, csak linkek, ahova kattintva megnézhető a film. Tehát csak elirányít oda, ahol nézhető. Időnként ezekről a külső oldalakról törölnek filmet szerzői jogok miatt, na akkor nem működik.

A kérdésre válaszolva, a SB-re nem tudsz filmet feltölteni, csak valahova máshova és a linkjét beküldeni nekik. Ezért nem tiltanak ki, ez az oldal célja.

2021. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából már csak azt nem tudom, hogyan lehet felvenni a részt.
2021. okt. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!