Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha vki nyersen...

Mit jelent az ha vki nyersen őszinte?Milyen a stílusa? Ez jó vagy rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy öszintén megmondja amit gondol, nem finomkodik, nem figyel rá hogy ne legyen belőle konfliktus,


Amugy az ilyen embereket sokan nem szeretik, pedig jobb ha valaki öszinte de kicsit bunkónak tűnik, mint akik nyálasak hazudoznak csak hogy ne kellejen senkivel konfliktusba kerülniük.


Én csípem a nyersen öszinte embereket, de csak ha belátják utólag ha esetleg nem volt igazuk, mert az is nagyon fontos

2021. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Csak azért válaszolok, mert unatkozom, egyáltalán nem a segítő szándék miatt. A nyersen őszinte ember az, aki mindig megmondja a másiknak az igazságot, még akkor is, ha ezzel esetleg megbántja.

Amúgy rohadtul irritál, hogy mind a kérdező, mind az első válaszoló rosszul használja a vesszőket a mondatokban. Ez az oldal is egy kalap szar úgy, ahogy van.

Ezt a választ csak azért írtam ilyen ironikusan, mert menőnek akarok tűnni.

2021. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Az én értékrendem szerint az ilyen embereket egyszerűen bunkónak hívják. :) Ugyanis azok. Ők azok, akik akkor is elmondják a negatív véleményüket, mikor senki nem kérdezte őket. Mikor csak úgy elmondod egy kövér embernek, hogy amúgy szerinted ő rohadtul dagadt, akkor pont ilyen vagy. Mindenki látja, mindenki tudja, de nem fogjuk elmondani neki így, mert nem akarunk belerúgni. No, az általad említett ember meg szükségét érzi, hogy kimondja. Aztán persze veri a mellét, hogy ő nem bunkó, csak őszinte. Van még egy rendkívül találó szó erre: TAPINTATLAN.


#2

Ment a zöld! Én értettem... Sajnálom, hogy mások nem...

2021. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!