Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit érhetnek?

Mennyit érhetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap a pincét takarítottuk ki és egy régi szekrény alatt volt egy kis csapóajtó szerűség ami alatt találtam pár világháborús holmit :


Egy portrét Horthy-ról,


Egy felvétel amin Horthy beszél feltehetően az erdélybe való bevonulásról a katonáinak,


10 darab magyar rohamsisakot,


2 darab Luger P08 pisztolyt ha jól tudom ez a neve,


1 darab vaskeresztes kitüntetést,


5 horogkeresztes karszalagot


Nemtudom ezek mennyit érhetnek azt tudni kell hogy a pince még a ház előtt itt volt vagyis inkább úgy mondom hogy egy másik ház ált itt csak megvettük és újjat építettünk de a pincét meghagytuk.



2021. okt. 16. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:


[link]

2021. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát pár dolgot azért itt nem tudok megnézni mert a felvételt meg nem tudom nézni hogy mennyibe kerül az biztos
2021. okt. 16. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor kiteheted árverésre. Bejelölöd, hogy mi a minimum összeg, amit szeretnél érte, és aztán licitálásra bocsátod. Van, aki 1Ft-ról indítja a licitálást, van aki magasabbról, és olyan is, aki a licitálás mellett bejelöli a villámárat, amiért azonnal vihető.

Nem kell feltétlen fix árra, vagy alkudhatóra kitenni.

Te határozod meg az összeget, miután megnéztél pár hasonlót, de ez sem kötelező. Itt még üres dobozokért is kérnek elképesztő árakat, meg üres parfümös üvegekért is, mert van, aki azt gyűjti. Ha nem viszik, még mindig engedhetsz az árból alkalom szerűen.

2021. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!