Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxposttal tömeges csomag...

Foxposttal tömeges csomag feladva hogy működik?

Figyelt kérdés

Naponta több csomagot is szeretnék feladni de nem tudom hogy megy ez a foxpostnál.


Ilyenkor itthon kinyomtatom a címkéket, ráteszem mindegyik csomagra külön-külön, majd az automatánál EGY nagyobb automata boxba teszem az összes csomagot? Keverve lehetnek a csomagok? (Úgy értem hogy valaki házhoz szállítással kéri, valaki pedig automatába). Ez számít esetleg? Árban nyilván más ezért is kérdezem.. Honnan fogja tudni az automata hogy melyik mennyibe kerül stb.?


2021. okt. 18. 15:16
 1/1 anonim válasza:
100%

A csomagokat vidd el ahhoz az automatához ahonnan fel szeretnéd adni őket és válassz egy olyan fiókméretet, amelybe az összes egyszerre befér és amikor kinyílik a rekesz, tedd be a csomagokat.

Mehetnek keverve, mindegy hogy automatába vagy házhozszállítással küldöd.

A fizetés utólag történik, az automatánál csak azt a fiókméretet fizeted ki, amelyiket kiválasztottad, a többiről számlát fognak küldeni, általában csütörtökönként.

Nekem eddig minden gördülékenyen ment... szerencsére. :D Tök egyszerű az egész. Arra figyelj, hogy a címkéket mindig ragaszd fel a megfelelő csomagokra és akkor tényleg nem lesz gond. :)

2021. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!