Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az hogy a férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfi nem akar védekezni?

Figyelt kérdés

Mindent felelősséget a nőre hárít...pharmatex és részéről a megszakításos módszer.

Szerintem ez elég önző dolog..


2021. okt. 19. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Önző, igen. Azt szokták mondani, hogy kényelmetlen nekik a gumi. Amire én nőként azt szoktam válaszolni, hogy a gyereknevelés még kényelmetlenebb lenne. Meg nyilván betegségeket sem akar elkapni az ember.

Nem vagy köteles szexelni azzal, aki nem hajlandó védekezni. Öltözzön fel és menjen a fenébe.

2021. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Gumiban nem olyan jó sajna.
2021. okt. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hosszú távra a gumi úgymond nem a legjobb választás, már csak anyagi oldalról sem, viszont rövidtávú kapcsolat esetében nem nagyon van jobb alternatíva.
2021. okt. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Fogamzásgátló???Jaa hogy hízol tőle és hárítasz a férfire??
2021. okt. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

#4 a fogamzásgátlónak nem a hízás az egyetlen lehetséges mellékhatása. Én 10+ évig szedtem, aztán eltiltott tőle az orvos egy életre, mert tönkrevágta a májamat. Ilyen is van. És persze a betegségek ellen sem véd.

Első voltam.

2021. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Így igaz.

Meg kell találni a legjobb megoldást, és rövid távon ez a gumi.

Amúgy te használnál női gumit? Mert létezik olyan is.

2021. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%

A pharmatex egyáltalán nem megbízható. Elég sok pharmatexes bébit ismerek, van két gyönyörű unokaöcsém is belőle :) Nem véletlen vény nélküli.

Akivel lefekszik az ember azzal egyenlő partnernek kell lenni. Ugyan azt gondolni a védekezésről, ugyan azt kockáztatni. Ugyan annyira felelősnek lenni. Nincs hova hárítani, 2 ember kell hozzá. Csak éppen a férfi könnyebben kitáncol a buliból.

2021. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Mert a férfiaknak rettentően vágyölő a gumi. Nem érzik benne bendesen a partnert, és egyszerűen szar, rossz érzés. Ráadásul sokaknak le is konyul tőle.
2021. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8., akkor ne élj nemi életet addig, amíg készen nem állsz valakivel a családalapításra, ha ilyen kényes vagy. A nőknek meg a teherbeesés lehetősége vágyölő, azt tudtad?
2021. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"ne élj nemi életet addig"

Legalábbis behatolással ne. Illetve, ha már nagyjából kész vagy rá, akkor jó a Pharmatex, a pesszárium, vagy a hasonló lehetőségek is, 1-2 évig azok is működhetnek.

2021. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!