Fogamzásgátlás - Gyakori kérdések
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Sziasztok! Szedem a lindynette foggatlot mar rendszeresen 1 eve kb es most parommal elmentunk nyaralni repulos ut volt stresszeltem is azert de nem gondolnam hogy emiatt viszont nem jon meg a menstruaciom. Mindig pontosan megjon a gyogyszer leallasa utan 4 napra de...
Szerintetek lehet baj? A ciklusom 27. napján vagyok. Ekkor a barátom nem ment el, viszont kb 1,5 órával előtte igen.
Tényleg annyira tragikus vagy rossz a férfiak számára a gumi ebben a korban? Hosszabb távú kapcsolatban is óvszert használni gondot okoz? Párválasztásnál mennyire kizáró tényező?
Május 2.-án esemény utáni tablettát vettem be (az incidens után 4 órára rá bevettem), ekkor a menstruációm 4 napján voltam. Most kellett volna megjönnie május 26.-án de nem jött, csináltam tesztet a 4.nap késésnél és negatív lett. Vajon ennyire befolyásolná a gyógyszer a ciklusomat?
Feleségem nemrég szült, és lassan esélyes lesz, hogy ismét tudunk szexelni. Viszont a védekezést nem tudjuk hogyan oldjuk meg. Ugyanis bármilyen óvszert húzok, nagyon zavar, és emiatt szinte azonnal lankadok, nem birok erekciót fenntartani. Régen is mindig gondom volt...
Tapasztalatok ? Hiztatok tőle?
Olyan párok, akik alapvetően óvszerrel védekeztek, ha anál van, gumival, vagy gumi nélkül? Ott ugyen nem lehet teherbe esni és egy monogám kapcsolatban, a fertőzések veszélye sem áll fenn.
Másnak is fáj vagy csak nekem? Gondoltam rá mi van ha kicsi rám és azért fájt? A gumirozott része fájt felhúzás közben.
Mi volt a konkrét módszer? Elég hatásos volt? Hány évesek voltatok?
A második tapaszomnál járok, most használok először fogamzásgátlót. Erős vérzés elmúlt, de azóta is minden nap barnás véres folyás van Ez normalis lehet?
Egy kérdésnél olvastam egy olyan választ, hogy egy nő úgy akart teherbeesni, hogy apa nélkül szeretne gyereket és 4-5 férfivel részt vett egy gangbangban, a férfiak meg soha nem tudták meg ki az apa, csak azt, hogy a nő terhes lett, sikerült a cél. Férfiak, ti mit gondoltok erről?
Na most én néztem egy Radics Peti videót ahol feljött, hogy "hangfal pózban nem lesz terhes a nő" ,na szerintem itt jogos a kérdés, mi a f*sz az a hangfal póz?
Most szedem a 4.levelet, rendesen mindig ugyanakkor szedem, de nagyon félek, hogy becsúszik a baba
Sziasztok!Mirena spiral kinek meddig volt fent?Mikor cseréltette? Mekkora az esélye terhessegnek,ha visszatér a menzesz?
Sziasztok, párommal megszakításos együttlétet alkalmaztunk, én elvileg akkor a 15. napon voltam és elindult elvileg az ovulációm, de nem volt rá jel. Nagyon kevés ragacsos nyálkám volt ez 7 fele történt este, másnap beszedtem egy ellaonet 18:15 felé. Azóta teljesen...
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne ,orvos majd csak pénteken fogad, ez a negyedik féle fogamzásgátló ami nem válik be és most lett elegem. Ez előtt ami most a gestomix30, volt volina milligest rezia és mindegyiknél áttöréses verzesem volt a 15.szemtol, kaptam most...
A Fogamzásgátlás kategóriáról:
Ebben a kategóriában a nem kívánt terhesség megelőzésének eszközeiről és módszereiről kérdezhettek. Legyen szó fogamzásgátló tablettákról, barrier módszerekről, sürgősségi megoldásokról vagy természetes családtervezésről - cél a hiteles tájékoztatás és a tévhitek eloszlatása. Kérjük, ne feledjétek: az itt kapott válaszok nem helyettesítik a szakorvosi tanácsadást!
A legnépszerűbb témák a Fogamzásgátlás kategóriában: Durex, Escapelle, esemény utáni tabletta, fogamzásgátlás, fogamzásgátló, fogamzásgátló tabletta, gumi, gyógyszer, menstruáció, nőgyógyász, òvszer, szerelem, szex, szexualitás, tabletta, teherbeesés, terhes, terhesség, védekezés, vérzés.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!










