Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek tetszettem neki?

Szerintettek tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel eddig csak szemezgettem, egyszer közelről bele nézett a szemembe, és én is az övébe, meg akkor is rám szokott nézni mikor én nem nézem őt,visszont azt is észre szoktam venni, hogy néha elkezdi nézni a földet,a fiú visszahuzodonak tűnik, dehát az a baj, hogy én így nem tudok rajta ki igazodni, egyszeruen nem tudom eldonteni, hogy akkor most tetszek neki, vagy nem.. mert ezen a szemezgettésen kívül, eddig még más nem történt.
2021. okt. 19. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ezt meg miből következteted ki: "...akkor is rám szokott nézni mikor én nem nézem őt..."?

Ha Neked tetszik, akkor Neked kell lépned, mert ő bátortalannak tűnik.

2021. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel a barátnőm, általában velem van, es o szokta mondani hogy,néz
2021. okt. 19. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Tedd meg a kezdő lépést feléje.
2021. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát!Odamész és megkérdezed,hogy ide vagy oda eljönne-e veled.Esetleg,ezt a barátnőd teszi meg.Mármint,megkérdezi,hogy veled elmenne -e valamilyen koncertre,moziba,színházba,mekibe stb?
2021. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!