Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Patsy Ramsey 2006-ban a...

Ha Patsy Ramsey 2006-ban a halála előtt bevallotta, hogy a férje ölte meg lányukat, JonBenét Ramsey-t, miért nem történt semmi?

Figyelt kérdés

Mièrt van, hogy tovàbbra is csak a találgatások mennek ezzel az üggyel kapcsolatban, és ezt az informàciót mintha teljesen figyelmen kívűl hagytàk volna?



"Ha a rendőrök se tudják, mi honnan a f*szból tudjuk?" válaszokat megelőzvén:

Nyilván nem a megoldást vàrom itt én se, csak erről mit gondoltok, erre mi lehet a magyarázat?


Még mindig sokan előbb gondolnak a fogyatékos tesóra (elismerem, én is erre tippeltem), de az anya vallomása ezt akkor borítja...



2021. okt. 19. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bevallani azt lehet, amit Te követtél el.

Ez nem bevallás volt, hanem csak egy közlés, más vádolása.

A rendőrség sok évvel az eset után, az akkor már rendelkezésre álló DNS tesztvizsgálattal kizárta a férjet, mint elkövetőt.

2021. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerinted lehetséges, hogy a fiàt védte a végsőkig, esetleg ezèrt mondhatta, és tényleg a fiú volt?


(Én azt kizàrtnak tartom, hogy idegen volt a gyilkos...)

2021. okt. 19. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert az nem vallomás, ha mást bűnösnek állítasz be, ez vád. Ha pedig nem bizonyítható a vádlottra az adott tett, akkor nincs mit tenni, csak mert valaki azt mondja.
2021. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel a legelején elcseszték a bizonyítékokat, meg az egész nyomozást, így már senkire nem lehet rábizonyítani.
2021. okt. 20. 07:47
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem azért mondta,hogy a férj volt,hogy ezzel is védje a fiát,mert ugye ha csak a családra terelődik végérvényesen a gyanú,akkor ne a gyerek legyen a gyilkos hanem az apja.
2021. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!