Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lennetek sperma donorok...

Lennetek sperma donorok ? Szerintetek ha egeseges vagyok mint csaladapa kiprobalnatok legyen megtobb utod?

Figyelt kérdés

Allitolag alkalmankent 20 e adnak a spermaert ha megfelelsz egesegugyileg es pszihikailag.

4 utodod lehet allitolag maximalisan itthon.


Nekem eddig 1 sajat gyermekem van egy 3 eves kislany. Anyja nincs mar velunk kepzelhetitek ez mekkora munka meg szuleim segitsegevel is igy sajat gyermeket ugy hogy en nevelem nem akarok tobbet.


De nemzeni nemzenek meg utodokat ha lenne lehetosegem hagyomanyos vagy lombik modon is.

Spermadonorkent meg meg fizetnek is erte ezert gondolkodok rajta.


Nektek mi a velenyetek errol? Tudtol valamit resszletesebben ez hogy megy ?



2021. okt. 19. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Komoly alkalmassági van oda is, nem adhat mindenki, van korhatár is.

Én is gondolkoztam már azon, hogy menni kellene adni. De az a 80ezer ft nem is nagy pénz igazából. Ha úgy van inkább egyszer mennék csak el és inkább akkor is amiatt, mert nagyon alaposan kivizsgálnak és szólnak ha bármi bajom van.

2021. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze ingyen orvosi es genetikai vizsgalat meg erdekes is lehet akkor is ha alkalmatlan vagy.

18 35 kozott lehet adni

En 25 vagyok meg idom is van adni.

2021. okt. 19. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes volna alaposan átgondolni, minden szemponbol, mert lehet, idövel változik a véleményed, de akkor már nem lehet vissza álitani a helyzetet. A gyerek(-ek) az anyával maradnának, és Te ugy kell leéljed a további életed, hogy csak néha láthatod. Nem tudsz vele találkozni. Én nem tudnék azzal a gondolattal élni, hogy valahol van egy gyerekem, és legalább annyit sem tudhatok, hogy jol van-e? megvan-e mindene amire szükége lehet,és még nagyon sok hasonlo kérdés, válasz nélkül.
2021. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sperma donor eseten meg nem is lathatod 1 szer se csak annyit mondanak hogy felhasznaltak.azt hogy kik azt nem.


Nekem 1 gyerkocom mar van akit nevelek igen most beerhetnem vele is de esszmeileg nem jo dolog ha tobb gyereked van?

Allatvilagban is az a sikeres akinek sok utodja van vagy nem?


Amugy nem vagtam bele eleg maceras sok orvosi tesztett kell megcsinalni es arra kulon elmaszkalni

Utana adasonkent 20 e fizetnek


Eleg nagy macera raadasul fovarostol 60 km re vagyok szoval utazni is kell sokszor hogy " szaporodjal"

Nagyon ra kell szanni magad

2021. okt. 28. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem Magyarországon rengeteg pár van aki sperma donort keres. Most egyik másik szemszöget is megvizsgálhatnál. Segítenél ezeknek az embereknek, azzal, hogy adsz egy kis anyagot. Sokan ez ellen azzal jönnek, hogy de a gyerekük mi lesz ha rossz helyre kerül stb. Aki sperma donort szeretne vásárolni, az felvan készülve a szülőségre és nem azért venne ilyesmit hogy később bántalmazza azt a gyereket vagy akármi
2021. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!