Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Barátomnak voltak megjegyzései más lányok fele h milyen nagy cicije, formás combja, kerek popsija, kreol bőre stb van neki.

Nekem meg mindig azt mondja h hízzak mert kicsi a popsim, meg ha nagy leszek műtsem meg a mellem, használjak barnító krémet v menjek szoliba stb.

Ez pedig nagyon rosszul esik és emiatt csúnyának látom magam és féltékeny vagyok a lányokra akikkel beszél vagy dícsérget.

2hete próbálok hízni de nagyon nehéz mert nem kívánok ételt ha pedig eröltetem úgy még rosszabb.

Ezért vettem étvágyjavító gyógyszert.

Amit eredetileg nem terveztem elmondani neki mert sose ért meg és úgy is csak letámdna de véletlenül kicsúszott és most haragszik rám.

Azt mondta hagyjam békén és ne keressem, ha pedig megszegem durva vége lesz.

És ez is fáj h próbálok neki megfelelni de nem értékeli, meg félek h elhagy😭💔


2021. okt. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt egy ilyen idiótával, aki folyton kritizál?! Ha tényleg szeretne, elfogadna olyannak, amilyen vagy, és nem akarná a külsődet megváltoztattatni. Senkinek nem KELL megfelelned! Felejtsd el ezt a görényt, majd találsz valakit, aki úgy szeret, ahogy vagy!
2021. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora farka van vagy ennyire gazdag?

Más okát nem látom, hogy együtt légy valakivel, akivel ilyen alapvető fontosságú dolgokat nem tudsz megbeszélni, mert fenyeget vagy szarik rád.

Mondd, normális vagy?

2021. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj csak bele: még csak barátod de máris nem tetszel neki. Mi lesz évek múlva? Azt hiszed kibírja? Megy majd azok után, akik már most tetszenek neki, Te pedig hoppon maradsz.

Tapintatlan a fiú, de legalább tudod (főleg a válaszaink után), hogy mihez tartsd magad.

Boldogítson Téged más, aki úgy fogad el, amilyen vagy és Te is ezt csináld majd vele.

Ffi.

2021. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is keresd ezt az idiótát mert nem is szeret ha ilyen bejegyzései vannak. Jó hogy megszabadultál tőle mert tönkre tett volna szellemileg és testileg is. Sose próbálj megfelelni másnak, csak saját magadnak. Majd biztos találsz olyat aki úgy szeret ahogy vagy.
2021. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján nem te vagy az ideálja :( van ilyen, akkor menjen keressen magának egy ilyen lányt. Veled nincs probléma olyan vagy amilyen. Nem vagyunk egyformák és ne akard h meg változtasson!!! Én a helyedben képen töröltem volna és ott hagynám. Kell a francnak ilyen ember.
2021. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!