Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a rohadék büdösbogarak...

Ezek a rohadék büdösbogarak hogy jutnak be,ha van szúnyogháló?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyogháló a szúnyogokat tartja kint, a büdösbenvét nem. Azok átdiffundálnak rajta :D Ezek a mocskok minden kis rést megtalálnak és átküzdik magukat rajta.
2021. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott, ahol te. Elsődlegesen az ajtón át jutnak be, amíg te bemész, vagy épp szellőztetsz, vagy jössz-mész és percekre nyitva hagyod (ezt a rágcsálók is kihasználják). Vagy pedig van bármilyen olyan más rés, lyuk amin át bejutnak a házba, pl. szarul megcsinált redőny, szúnyogháló, szigetelés stb. Ahol télen érzed hogy a hideg fúj befelé, ott lyuk is van, és bejön ami befér.
2021. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakon kívül a ruházaton is be lehet vinni. Vagy akár száradni kiterített ruhában: alaposan át szoktam vizsgálni, kifordítva is, mégis van, hogy mikor bent leteszem, akkor kisétál belőle. Rázással nem lehet őket „lerázni”, valamint elhessenteni sem: csak lesöpörni, lefricskázni lehet. Nem olyan, mint a légy, hogy elröppen, ha felé legyintek; nagyon ragaszkodnak a helyükhöz.

Ha bejutnak, előbb-utóbb az ablakon jelennek meg (többnyire, előbb), akkor üres, csaknem teljesen nyitott gyufásdobozt teszek rájuk, a felülethez nyomva, majd amennyire lehet, ott tartva, bezárom. A dobozban kiköltöztetem őket, nem lesz büdös nyomuk bent, mint agyoncsapáskor, agyonnyomáskor lenne.

2021. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem levők jól tanácsolják.

Én a fejénél és a toránál kapom el, de nem érek a potrohához! Összenyomom ami az ujjaim között van és kész. Ekkor már nem is fecskendez. Nem elég befogni és kidobni, mert lesz ideje szaporodni. Meg kell őket ölni! Mihelyt mozog a lábai alatt valami (pl. ruha, függöny), azonnal lepottyan, vagy elrepül. Így védekezik. Nekem ez mindig bevált módszer és ha hiszitek, ha nem - nem lesznek büdösek az ujjaim.

2021. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!