Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok utánajárni...

Hogyan tudok utánajárni annak, hogy az orvosi ügyeleti telefonon egy adott időben ki dolgozott?

Figyelt kérdés

A következőben szeretnék választ kapni. Egy adott időben volt egy segítségkérő hívásom anyukámtól, mert távol voltam tőle. A hívása után egyből az orvosi ügyeletet hívtam, ahol 3 percig kérdezett, hogy mi a betegsége, stb, majd kérte a telefonszámát, hogy beszél vele. Én sem tudtam vele beszélni, mert olyan rosszul volt, de ő erősködött. A telefonjában 2perc 26mp volt még valamiféle tartot hívás, bár biztosan nem tudott anyukám már megszólalni. Kb az első hívástól számítva 10 perc múlva értem haza, amikor már anyukám meghalt.

A lényegen nem változtat már semmi, csak azt szeretném neki megköszönni, hogy ekkora paraszt volt, mert ha egyből segítséget küld, talán menthető lett volna...és hogy más ne járjon így vele, mint én. Megvan a telefonszám és a pontos dátum/idő is.

Van esély, hogy megtalálom ezt az illetőt, illetve ha van, akkor hogyan és milyen fórumon tudom ezt elindítani? Köszönöm


2021. okt. 22. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

1. Nem csak egy ember van a telefonnál, hanem több.

2. Neki kötelessége ellenörizni a hívás indokoltságát, mert sokan "viccelnek" vele.

3. Elég kizárt, hogy bármit is lehetett volna tenni.

2021. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi rendelőkben ki van téve, hogy kihez, milyen telefonszámon lehet a jogászhoz fordulni. Ő a betegek és nem az egészségügyi intézmény érdekeit képviseli.
2021. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első válaszolonak valaszolnek


Ha fordított lenne az eset, biztosan elmenne a falig is.


A masodiknak köszönöm a segítséget, ez nem is jutott az eszembe.

Egyébként történt az, amikor már arra vártunk, hogy a körzeti kijöjjön a papirt aláírni, hogy szállítható legyen, nem jött ki, mert neki lejárt a munkaideje.

Ez részemről felháborító

Több mint 3 óra telt el igy, mikorra az esti ugyeletes kijött és a papírokat intezte.

2021. okt. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!