Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden ki a legjobb pszichol...

Szegeden ki a legjobb pszichológus?

Figyelt kérdés

Olyan problémával küzdök, hogy édesapám napi szinten lelkileg teljes terrorban tart, mostmár kezdi anyum is. Apum nagyon nagy hatással van anyumra... Engem az bánt, hogy nem tudjuk megbeszélni a dolgokat, hanem az van, hogy ha baj van, mindig mindent rám fognak. Ez mostmár olyan szinten elviselhetetlen, hogy segítségre lenne szükségem. Édesapám nagyon csúnya dolgokat vág a fejemhez. (Minek jöttél a világra, soha nem fogsz elérni semmit az életben, stb...) Sok dolgot, elismerést megkaphattam volna, de apum azt mondta, hogy hívjad vissza az Urat/Hölgyet és mondjad, meg hogy nem vagy képes elvégezni a feladatot. Pl. ezért nem kaptam állást, vagy lehetőséget a szakmámban.

Napi szinten megy ez, és sajnos már vannak olyan gondolataim, hogy jobb, ha nem is elnék.

Elkezdtem italba folytani a bánatom. Sajnálom, de nem tudtam máshoz folyamodni...



2021. okt. 25. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mármint Te egy felnőtt ember vagy, aki azért lép vissza egy állástól, mert az apja erre utasítja? Akkor tényleg segítségre van szükséged és jó, hogy végre felismerted.

Ne keresd a legjobb pszichológust, mert mindenkinek más jön be, a legnépszerűbbek is csak bizonyos embereknek jók, másoknak nem jók. A lényeg, hogy sürgősen kezdd el, mert mérgező szülők pusztításától megszabadulni nem két perc és még az is benne van, hogy lehet, hogy párszor terapeutát kell váltanod, míg megtalálod azt, akivel Te személy szerint jól tudsz haladni az önismeretben.

2021. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 26. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!