Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Budapest XI. kerület Kondori...

A Budapest XI. kerület Kondori út és Szerémi út találkozásánál milyen gyár volt régen?

Figyelt kérdés
Most a Libri-Bookline Zrt. Logisztikai központ raktára van benne. Szürke fémlemezőkből épült épület kék ablakrácsokkal.

2021. nov. 1. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Helyesírás: elégtelen!

1. A IX. kerület nem azonos a XI. kerülettel.

2. A Kondori utat meg keresgéld tovább, szorgalmasan, mert nem létezik. -Kondorosi út viszont van.

Ha analfabéta vagy, akkor ne kérdezgessél másokat írásban!

2021. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Benéztem, elismerem a római számokban a tévedésemet, - ne haragudj!
2021. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kondorosi útra gondoltam (csak biztos a billentyűzet nem írt ki pár betűt, mint már előfordult), amely a XI. kerületben van. Nem tudom, hogy jön ide a IX. kerület.


Ettől függetlenül az 1-es válaszolónak: részben az ilyen rosszindulatú, megalázó viselkedésű emberek miatt tart itt ez az ország.

2021. nov. 2. 07:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!