Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felismeri ezt a mesét?

Valaki felismeri ezt a mesét?

Figyelt kérdés
A mesében zöld repülő koboldszerű lények vannak, van egy vonat is ami repül és egy másik világban megy vagy a síneken már nem emlékszem nagyon régen láttam!! Még az hogy van egy kis öreg aki útbaigazítja a főszereplőt előre is köszi a válaszokat!

#mese #Valakifelismeri #Koboldmese
2021. nov. 1. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Thomas a gozmozdony :)
2021. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán a Jim Button bár nem biztos
2021. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Digimon Frontier esetleg?


Abban vonat visz egy másik világba, s mivel a sínek elég "minimalisták" néha, a repüléshez is közel vannak.

Digimon meg nagyon sok fajta van. Simán lehet köztük zöld, repülő, koboldszerű is.

2021. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as ez nem az amit kerestem:( amire gondoltam nagyon régi mese és az összes lény zöld kobold aki repül
2021. nov. 1. 19:00
 5/5 A kérdező kommentje:
2es komment ez sem az sajnos amit kerestem, de köszi a válaszod btw lehet én mondtam rosszul ez nem egy olyan mese ami sorozatokra van bontva ez egy rajzfilm inkább..
2021. nov. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!