Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok már kèt hónapja, hogy viszket a seggem ègő èrzès èrzek.

Voltam orvosnál, de nincs aranyérem se semmilyen fèreget nem találtak volt szèkletvizsgálat szedtem fèreghajtótt de semmi már nagyon aggaszt a dolog. Valamikor jobb valamikor rosszabb van, van amikor hetekig nem èrzem, mitől lehet ez? már nem tudom mit csináljak.


2021. nov. 2. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom volt így, végül kisült, hogy gluténérzékeny lett. Az orvos tanácsára csak gluténmentes ételeket fogyaszt, azóta minden rendben.
2021. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem lenen: nincs gyakori hasmenésed? Főleg tésztafélék fogyasztása után? Ha igen - kész a diagnózis -gluténérzékeny vagy. Vígan és zavartalanul lehet vele élni, csak kicsit drágább az élelmiszer, vigyázni kell arra, hogy miben van és miben nincs glutén. Jó tudni, hogy nem minden ezzel sújtott személy szervezete egyformán viselkedik ilyenkor, mert különböző fokozatai vannak.

Persze - nem állítom, hogy ez a bajod!

2021. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ès, hogy lehet utána járni?
2021. nov. 2. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Családom szerint nem lehetek ètelèrzèkeny
2021. nov. 3. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj ismét orvoshoz és ne a családod döntse el, hogy gluténérzékeny vagy-e vagy sem.
2021. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!