Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a táppénzes papír leadási...

Mi a táppénzes papír leadási határideje?

Figyelt kérdés

A kérdés magyarázatra szorul.

Október 25től november 5-ig tàppénzek vagyok, boka sérülés miatt.


Mikorig kell leadnom a táppénzes papírt, hogy idejében megkapjam a fizetésem?


Szerződés szerint legkésőbb adott hónap 10dikéig jön be a fizetés.



2021. nov. 2. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elkéstél. 10-ig utalnak ugyan, de nálunk például kb 25-ig le kell adni minden ilyen papírt. Majdnem biztos vagyok benne, hogy nálatok is lezárták már az októbert.
2021. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%

Ha egybe van a papíron a táppénzes időszak, még bőven időben vagy. Azért más cégenként a leadási határidő, mert más könyvelővel dolgoznak. Itt főleg a könyvelőn múlik, hogy hogyan dolgozik. Senki sem szeret utolsó pillanatban kapkodni, hogy minden kész legyen.

Én terhes kismama vagyok, és sokszor egybe adom le a két hónap táppénzes papírjait, és eddig mindig megkaptam a táppénzt.

2021. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt keddig le kellett volna adni, így ebben a hónapban nem fogsz rá zsetont kapni, csak a következőben. Pláne ha nagyobb a cég.
2021. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!