Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Messengeren miért jönnek...

Messengeren miért jönnek állandóan az engedélykérések kamu profiloktól?

Figyelt kérdés
Már egy ideje heti szinten 4-5 üzenetet kapok, mire megnyitom már a profil nem elérhető. Perverz szöveg után egy linket küldenek el, gondolom ez vírus, de miért kapok ilyeneket? Eddig nem volt erre példa, most meg mintha célpont lennék. Lehet azért, mert valami vírusos oldalt nyitok meg böngészőben vagy a facebookon, vagy csak random? Meg lehet szüntetni valahogy?

2021. nov. 3. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is szoktam kapni ritkán egyszer egyszer, de megnyitás nélkül törlöm. Korábban szerintem nekem is gyakrabban jöttek ezek, most kb pár havonta. Engem volt hogy ilyen be is jelölt. Nem hiszem, hogy vírust nyelt volna be a géped.
2021. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint be tudod állítani, hogy ismeretlenek ne tudjanak, csak ismerősök ismerősei.
2021. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!