Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán rendeltem utánvéttel...

Darktiger006 kérdése:

Postán rendeltem utánvéttel és csak üres borítékot kaptam mit tegyek 9500forintot fizettem és a szállítási költséget?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 21:29
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az eladót próbàltad elérni?
2021. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom maganszemelytol.. sokat nem tudsz, tehetsz feljelentest, de hogy bizonyitod h nem volt benne semmi?
2021. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eladót nem érem el eddig emailon beszéltük mióta írtam neki hogy megjött de üres boríték nem ír vissza egyáltalán igen magánszemélytől rendeltem bizonyítani én se tudom hogy lehetne
2021. nov. 5. 11:13
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

Max, ha videóztad a felbontást, vaaaaaagy: lemérték a csomag tömegét.

Amit azért szokás a postán. Befotozód a papírját? Címet, nevet, feladót kitakarva?

2021. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
100%
Na most tisztázzuk, hogy mit is kaptál... Közönséges levél, ajánlott levél, csomag... ha közönséges levél, akkor semmit...
2021. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!