Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zsinórban, egymás után hány...

Zsinórban, egymás után hány kérdőívet kell kitöltenie valakinek ahhoz, hogy bekerülhessen a CAWI NagyMintába?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
1200
2021. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: Annyit tuti nem. Különben is: miért pont annyit?
2021. nov. 5. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
akko 320
2021. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annó benne voltam, csak kikerültem belőle. Aztán most március óta minden egyes kérdőívet kitöltök. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi időnyi hűséggel lehet visszakerülni.
2021. nov. 7. 20:35
 5/10 anonim válasza:
2019 októberében kivettek a nagy mintás tagok közül arra hivatkozva hogy nem töltöm ki az összes kérdőívet pedig mindet kitöltöttem és azóta is amit küldenek megcsinálom. Idén valami csoda folytán visszakerültem. A köztes időben hiába a sok gyüjtött pont semmit nem nyertem.
2022. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor három évig kell kitölteni minden egyes kérdőívet, megszakítás nélkül? 5, mennyi, hány pontod van?
2022. máj. 2. 12:18
 7/10 A kérdező kommentje:
5: köszönöm az előző, hasznos, értékes, értelmes válaszodat. Én tény, hogy volt idő, amikor több kérdőívet nem töltöttem ki, sajnos volt egy olyan időszaka az életemnek, amikor ugyan jól jött volna a garantált pénz meg a kitöltésért járó pontok is, de egyfelől volt pár hónap, amikor nem volt állandó netkapcsolatom, másrészt az időmbe se fért bele a dolog. Most 2021 márciusa óta egytől egyig, kivétel nélkül az összes kérdőívet mindig kitöltöttem, ezekszerint kb. még 2 évig így kell tennem, ha vissza akarok kerülni? Tehát három évig kell rendszeresen tölteni, hogy valaki bekerüljön? Azért ez elég hosszú időintervallum garantált párezer forintért.
2022. máj. 2. 12:28
 8/10 anonim válasza:
Nem tudom mi alapján kerül be valaki a nagy mintás tagok közé, viszont érdemes kitölteni amiket küldenek. Nekem most sikerült. Akik bekerülnek és minden kérdöívet kitöltenek negyedévente 5000Ft-t utalnak át az elöre kiküldött Edenred kártyára (már nincs tesco utalvány). Jelenleg 58000 pontom van, de eddig nem sokra mentem vele.
2022. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8: Az utalványküldés gyakoriságáról és annak módjáról, az Edenred kártyáról nem tudtam, ez új információ volt számomra. A többit tudtam. Köszönöm.
2022. máj. 5. 08:57
 10/10 A kérdező kommentje:
Az 58.000 -hez képest akkor én még lótúróba sem vagyok a magam 31.946 pontjával. Tavaly,2021. március óta az összes kérdőívet kitöltöttem.
2022. máj. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!