Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ikrek titeket nem zavar?

Ikrek titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

Van egy ikertestvérem és szinte ugyan úgy nézünk ki.

4 perc különbséggel jöttünk világra. Kicsit zavar, hogy egy szinte ugyan olyan ürge mászkál mindenütt mint én. Mindenki összekever minket még a saját Anyánk is. (Apánk csak ritkán kever össze bennünket)

Lényeges különbség köztünk az, hogy én 185cm vagyok a testvérem 179 és nekem heggek vannak a hátamon.

Még egy lényeges különbség az , hogy testvéremnek van anyajegy a kezén nekem nincs.

A kérdésem az lenne, hogy titeket mennyire zavarna ha egy hasonló fickó szaladgálna az országba mint ti?

Kort és nemet irjatok, azt is írjátok le, hogy van e ikertestvéretek.

18F



2021. nov. 5. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem aztán abszolút nem zavarna. Az öcsém 2 évvel fiatalabb, egyszer vett egy csomó fagyit a strandon, aztán 10 perccel később én is akartam és megkérdezte az eladó, hogy nem fog fájni a torkom? Mert hogy 10 perce vettem egy csomó fagyit. Én meg csak néztem, hogy mi van. Kiderült, hogy az öcsém volt. Pedig a hajunk színe se teljesen egyforma.
2021. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem öltözöl máshogy?
2021. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!