Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vettem egy sportcípőt ami...

Ha vettem egy sportcípőt ami első ránézésre nagyon jónak tűnt,aztán egyre jobban kezdek rájönni,hogy nem volt jó vétel,akkor visszaveszi az üzlet?

Figyelt kérdés
Nem használtam.

2021. nov. 6. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem online rendelés, és nincs hibája a terméknek, nem kötelesek visszavenni, sem visszafizetni az árát, sem felajánlani bármilyen cserelehetőséget vagy levásárlást. Ha hibás a termék, akkor a garanciális ügyintézés kezdődik, de csak "nem tetszik" alapon nem veszik vissza.

Egy próbát tehetsz persze, de legfeljebb nemet mondanak. Jó alaposan meg is szokták nézni, hogy valóban nem volt használva (kopási és törési jelekből), nehogy valaki azt játssza el, hogy megveszi egy alkalomra a cipőt (pl. egy eseményre), majd utána viszi is vissza, mintha kölcsönző lenne.

2021. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!