Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol található...

Tenshi98 kérdése:

Budapesten hol található olyan bolt/üzlet, ahol szakadt, rossz állapotú plüss figurákat javítanak meg?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak van egy plüss macija még gyerekkorából, ami az elmúlt években több helyen elszakadt és elég ramaty állapotba került és most karácsonyra szeretném meglepni azzal, hogy megjavíttatom neki, csak nem tudom hol tudnám ezt megtenni.

2021. nov. 6. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Elsőre egy varrónő/varroda tűnik jó ötletnek, ott lesznek olyan eszközök és anyagok, amikkel meg lehet csinálni.
2021. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de ha még aktuális, akkor pont Pesten van a Babaklinika. FB-on láttam, hogy nem csak babákat, hanem régi plüssmacikat is megjavítanak. :)
2022. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!